Rehabilitacja po wypadkach

Centrum Rehabilitacji Odnova znajduje się w Bydgoszczy, a nasza oferta to m.in. rehabilitacja po wypadkach, dzięki której szybko wrócisz do zdrowia. Pomożemy Ci pozbyć się bólu i zlikwidować dolegliwości związane z urazami kręgosłupa, kończyn dolnych lub górnych. Dzięki dużemu doświadczeniu i wysokim kwalifikacjom naszego zespołu odzyskasz pełną sprawność i komfort życia. Nie czekaj – rehabilitacja po wypadkach przyniesie najlepsze efekty, gdy rozpoczniesz ją w pierwszych dniach. Zadzwoń do nas i umów się na wizytę w Bydgoszczy w dogodnym terminie.


Rehabilitacja po wypadkach na terenie Bydgoszczy

Kolizja drogowa, upadek na śliskiej powierzchni czy skręcenie kostki podczas wędrówki często powodują poważne urazy. Jeśli nie rozpoczniesz leczenia od razu, ich skutki mogą towarzyszyć Ci do końca życia. Kiedy warto udać się do fizjoterapeuty?

  • W przypadku poważnych urazów, takich jak złamania kończyn dolnych i górnych czy uszkodzenia kręgosłupa.
  • Jeśli po wypadku towarzyszy Ci ból, dyskomfort lub Twoja sprawność została ograniczona.
  • Kiedy w wyniku rekonwalescencji znacznie obniżyła się Twoja kondycja, siła mięśniowa lub stabilizacja i chcesz bezpiecznie wrócić do zdrowia.

Fizjoterapia w Bydgoszczy to skuteczny sposób, by odzyskać sprawność fizyczną w komfortowych warunkach. Dzięki indywidualnie dobranym ćwiczeniom i nowoczesnym zabiegom szybko zapomnisz o bólu i dyskomforcie. Stopniowo zwiększysz zakres ruchu, wzmocnisz mięśnie i poprawisz ogólną wytrzymałość. Zawsze dbamy o samopoczucie pacjentów, dlatego dobierzemy terapię do Twojego aktualnego stanu zdrowia.

Rehabilitacja po wypadkach umożliwi Ci powrót do ulubionych aktywności. Czekamy na Ciebie w Bydgoszczy!


Odzyskaj pełną sprawność po wypadku

Odnova to nowoczesne Centrum Rehabilitacji, w którym stawiamy na specjalistyczną wiedzę, najnowsze metody fizjoterapii i kompleksowe podejście do pacjenta. Zapewniamy konsultacje lekarskie, dzięki którym poczujesz się bezpiecznie na każdym etapie leczenia. Niezależnie od tego, jak poważne są Twoje dolegliwości, opracujemy skuteczny plan terapii i pomożemy Ci cieszyć się sprawnością przez wiele lat.

Nasze usługi obejmują również fizjoterapię dziecięcą w Bydgoszczy oraz leczenie seniorów i dorosłych z różnymi schorzeniami. Skontaktuj się z nami!