Rehabilitacja rąk i dłoni

Centrum Rehabilitacji Odnova w Bydgoszczy to kompleksowa rehabilitacja kończyn górnych i dłoni, którą prowadzi nasz wykwalifikowany zespół. Zgłoś się do nas, jeśli zmagasz się z bólem lub masz ograniczony zakres ruchu i chcesz znowu swobodnie wykonywać podstawowe czynności. Wcześnie rozpoczęta rehabilitacja kończyn górnych i dłoni to najskuteczniejszy sposób, by wrócić do zdrowia po wypadku czy urazie. Skontaktuj się z nami – działamy na terenie Bydgoszczy, ale przyjmujemy pacjentów z całej Polski.


Skuteczna rehabilitacja kończyn górnych i dłoni w Bydgoszczy

Centrum Rehabilitacji Odnova to nowoczesne metody terapii kończyn górnych i dłoni odpowiednie dla pacjentów:

  • po wypadkach i urazach, takich jak złamanie kończyny górnej,
  • cierpiących na zespół cieśni nadgarstka,
  • odczuwających ból, mrowienie i drętwienie w obrębie dłoni, nadgarstków, łokci lub barków,
  • zmagających się z zespołem łokcia tenisisty czy golfisty.

Rehabilitacja kończyn górnych i dłoni, którą prowadzimy w Bydgoszczy, skutecznie zlikwiduje dolegliwości bólowe i pomoże Ci odzyskać swobodę w życiu codziennym i zawodowym. Dzięki indywidualnie dobranym metodom terapii będziesz cieszyć się pełnym zakresem ruchu i większą samodzielnością. Stawiamy na profilaktykę, dlatego nasz zespół wyjaśni Ci, jak uniknąć podobnych urazów w przyszłości.

Rehabilitacja kończyn górnych i dłoni przyniesie najlepsze efekty, jeśli rozpoczniesz ją przy pierwszych objawach bólu lub dyskomfortu. Już dziś umów się na wizytę w Bydgoszczy!


Wróć do pełnej sprawności z Odnovą

Odnova wyróżnia się dużym doświadczeniem w leczeniu urazów kończyn górnych i dłoni. Wszystkie przypadki konsultujemy z lekarzami, dzięki czemu masz pewność, że plan fizjoterapii uwzględni Twój stan zdrowia i możliwości. Nasz zespół pracuje metodami opartymi na aktualnej wiedzy i dba o komfort pacjentów w trakcie ćwiczeń oraz zabiegów. Fizjoterapia w Bydgoszczy to bezpieczny wybór i gwarancja wysokiej skuteczności.

Twoje dziecko zmaga się z bólem? A może chcesz zadbać o rodziców? Centrum Rehabilitacji Odnova to rehabilitacja seniorów i fizjoterapia dziecięca w Bydgoszczy na najwyższym poziomie. Skontaktuj się z nami.